آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / خرید نشاسته سیب زمینی به صورت آنلاین

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت آنلاین

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه از طریق سایت نشاسته انجام می پذیرد. عمده فروشانی که در سراسر کشور به دنبال خرید کلی انواع  نشاسته هستند ابتدا به صورت آنلاین و اینترنتی از قیمت و نرخ روز این محصولات کسب اطلاع نمایند و سپس ثبت سفارش کنند.

خرید نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی چیست؟

به طور کلی نشاسته یک ماده سفید رنگ، بدون مزه و بدون بو می باشد که در انواع بسیار متنوعی وجود دارد. سیب زمینی یکی از غلاتی است که دارای نشاسته است و به نشاسته گرفته شده از آن نشاسته سیب زمینی گفته می شود. این محصول در صنایع خوراکی و غیر خوراکی ( ۷۰ درصد ) کاربرد فراوان دارد و درانواع مختلف : خام، اصلاح شده ، خوراکی، صنعتی، پری ژل، فسفاته و… موجود می باشد.

چگونه از سیب زمینی نشاسته بگیریم؟

فرآیند تولید نشاسته سیب زمینی در حجم بالا نیاز به دستگاه ها و ماشین آلات بزرگ صنعتی دارد و عموما به ۳ روش تری فاز، هیدرورسیکلون و مارتین پیشرفته تولید این محصول صورت می گیرد. اگر بخواهیم به طور خلاصه  بیان کنیم به این گونه است که در ابتدا سیب زمینی ها را شسته، کوبیده و له می کنند و سپس از طریق شستشو و آبگیری نشاسته را از سیب زمینی جدا سازی می کنند. نشاسته ای که دراولین مرحله به دست می آید، نشاسته سیب زمینی خام است و در مرحله بعد در اثر پختن نشاسته خام، تغییراتی در ساختار آن به وجود می آید و محصول جدیدی تولید می شود که به آن نشاسته سیب زمینی اصلاح شده گفته می شود.

نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف و به صورت عمده لازم است با کارشناسان ما ارتباط گرفته و بعد از اعلام زمینه کاری خود می توانید نشاسته مناسب و مورد نظر خود را تهیه کنید. انواع نشاسته سیب زمینی از قبیل : خام، خوراکی، اصلاح شده، صنعتی ( جهت تولید کاغذ، چسب صنعتی و… ) موجود می باشد و بسته بندی آنها در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی انجام شده است. اگر خواستار انواع نشاسته سیب زمینی در حجم کم یا عمده هستید، درخواست خود را به صورت اینترنتی و از طریق راه های ارتباطی بیان کنید تا توسط مشاوران ما پیگیری شود.

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …