آراد برندینگ
خانه / نشاسته دامی / خرید نشاسته دامی در همه شهر های ایران

خرید نشاسته دامی در همه شهر های ایران

خرید نشاسته دامی

خرید نشاسته دامی در ایران از طریق فروشنده نشاسته انجام می شود. این مجموعه نشاسته دامی را به خریداران خود در شهر های تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و دیگر شهر ها عرضه می کند. دامداری ها و سالن های پرورش طیور از جمله مشتریان اصلی این محصول می باشند.

نشاسته دامی چیست

معمولا از خروجی خط تولید نشاسته گندم نشاسته دامی به دست می آید. این پساب که حاوی مقادیر زیادی پروتئین، فیبر و سبوس می باشد یک مکمل غذایی بسیار مناسب و مفید برای تغذیه دام به شمار می رود. انسان از گذشته و زمان های قدیم از دام و طیور به عنوان یک منبع غذایی بسیار مهم برای خود بهره می برده است. به همین دلیل دامپروری و پرورش آن ها یک موضوع و شغل حساس است.

نشاسته دامی

با کمی تفکر به این موضوع پی میبریم که تغذیه مناسب انسان و گوشت با کیفیت بالا وابسته به تغذیه خوب و مناسب دام می باشد. اگر دام با غذای با پروتئین کافی تغذیه شود، گوشت با کیفیت بالاتری به ما می دهد.

با این وجود می توان دامپروری را یک هنر و دام پرور را هنرمند دانست چرا که شخص دامپرور باید با دانش و اطلاعات کافی غذای مناسب را به دام بدهد. این اطلاعات می تواند شامل مواد غذایی مورد نیاز و ضروری برای دام باشد که با تحقیق و مطالعه به دست می آید. در حال حاضر دامپروری به یک علم تبدیل شده و در دانشگاه ها تدریس می شود.

خرید نشاسته دامی

مکمل غذای دامنشاسته دامی

 

منشا تولید انواع نشاسته گیاهان مختلف هستند. همانطور که می دانید گیاه با استفاده از عمل فتوسنتز در خود انرژی ذخیره می کنند. این انرژی می تواند به صورت مواد غذایی باشد. بخشی از این انرژی نیز صرف تولید مثل و ایجاد تخم می شود. این تخم ها حاوی مقادیر قابل ملاحظه ای مواد مغذی می باشند که می تواند غذای خوبی برای دام باشد.

خرید نشاسته دامی

از آن جایی که کارخانه های تولید کننده نشاسته در ایران فعال هستند، خرید نشاسته دامی نیز به سادگی قابل انجام می باشد. علاوه بر روش های سنتی خرید، امروزه خرید اینترنتی هم در بین مردم جایگاه خود را پیدا کرده است و نشاسته دامی هم جزو محصولاتی است که می توان از طریق اینترنت خریداری شود.

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -