آراد برندینگ
خانه / مالتودکسترین / خرید مالتودکسترین زر فروکتوز به قیمت کارخانه

خرید مالتودکسترین زر فروکتوز به قیمت کارخانه

خرید مالتودکسترین زر فروکتوز از طریق این سایت در حال انجام می باشد. مالتودکسترین تولید شده در کارخانه زر فروکتوز از کیفیت بالایی بر خوردار می باشد و در بازار مشتریان مخصوص به خود را دارد. انواع مالتودکسترین ایرانی را می توانید با قیمت مصوب کارخانه در این مجموعه تهیه نمایید.

کاربرد مالتودکسترین در صنایع غذایی

این پودر سفید رنگ که از نشاسته به دست می آید خواص جالبی دارد که باعث شده تا در صنایع غذایی بتوان از آن استفاده کرد. اگر بخواهیم در مورد کاربرد این ماده صحبت نماییم می توان چنین گفت:
در تهیه و تولید انواع شیر خشک و آب پنیر از این ماده به عنوان بهبود دهنده طعم محصول استفاده می شود همچنین برای بیشتر کردن قابلیت حلالیت محصول در آب از مالتودکسترین استفاده می کنند.

خرید مالتودکسترین زر فروکتوز
یکی دیگر از موارد کاربرد مالتودکسترین تهیه و تولید انواع فرآورده های گوشتی می باشد. از این ماده برای بهبود طعم این فرآورده ها استفاده می شود. حفظ بافت ماده پروتئینی در روند تولید تا مصرف نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که برای این منظور هم از این پودر ارزشمند می توان استفاده کرد.
در انواع سوپ های نیمه آماده نیز از مالتودکسترین برای بهبود دادن به طعم محصول و همچنین افزایش قابلیت حلالیت آن در آب استفاده می شود.

خرید مالتودکسترین زر فروکتوز در اینترنت

خرید مالتودکسترین زر فروکتوز یکی از گزینه های مصرف کننده این ماده می باشد. کارخانه زر فروکتوز با تولید انواع محصولات بر پایه ذرت مانند نشاسته، فروکتوز، مالتودکسترین توانسته نیاز مصرف کنندگان را به این مواد بر طرف نماید.
این کارخانه در استان البزر واقع شده و قابلیت فرآوری غلات به حجم روزانه ۱۰۰۰ تن را دارد. محصولات این کارخانه با استفاده از دستگاه های روز دنیا و با فناوری بالا تولید می شوند به همین دلیل کیفیت بالایی دارند.
جهت خرید اینترنتی محصولات کارخانه زر فروکتوز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشگاه مالتودکسترین ایرانی

فروشگاه انواع مالتودکسترین ایرانی

فروشگاه مالتودکسترین ایرانی با عرضه این ماده به صورت عمده در خدمت شماست. مالتودکسترین به …

کانال آمیلوم