آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / خرید عمده نشاسته سیب زمینی الوند

خرید عمده نشاسته سیب زمینی الوند

خرید نشاسته الوند از طریق این مجموعه در حال انجام می باشد. کارخانه نشاسته الوند در استان همدان قرار دارد و به عنوان تنها واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه فعالیت می کند. خرید محصولات این کارخانه به سادگی امکان پذیر است و تولیدات به صورت مستقیم و عمده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کارخانه نشاسته الوند

کارخانه نشاسته الوند را می توان به عنوان تنها واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه دانست. این واحد صنعتی توانسته با تولید انواع نشاسته خوراکی و صنعتی از سیب زمینی بازار مصرف داخل و خارج کشور را پوشش دهد.

نشاسته سیب زمینی الوند
نشاسته سیب زمینی در نوع پری ژلاتینه نیز یکی دیگر از تولیدات این کارخانه می باشد که در صنایع مختلف غذایی موارد استفاده بسیاری دارد. تولیدات این کارخانه علاوه بر داخل کشور در کشور های همسایه مانند افغانستان، ترکیه و عراق نیز مصرف می شود.

کاربرد نشاسته سیب زمینی

این ماده ارزشمند در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی کاربرد های بسیار زیادی دارد. به دلیل خاصیت چسبندگی بالای آن، مصرف نشاسته سیب زمینی در زمینه صنعتی بیشتر در تولید انواع چسب ها می باشد.
در صنایع غذایی نیز از آن در تولید انواع فرآورده های گوشتی، چیپس و پفک و همچنین انواع نودل استفاده می شود. از نوع اصلاح شده آن می توان در تولید انواع سس و رب گوجه فرنگی بهره برد.

خرید نشاسته الوند به صورت عمده

خرید انواع نشاسته مخصوصا نشاسته سیب زمینی به صورت عمده انجام می شود. این کار باعث کاهش قیمت تمام شده برای خریدار شده و به نفع فروشنده نیز می باشد. در زمینه صادرات نیز می توان تولیدات این کارخانه را به صورت عمده به کشور های منطقه ارسال نمود. خرید نشاسته الوند به صورت عمده در این مجموعه امکان پذیر می باشد. کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …